Seznam plavců

Admin

SKUPINA A 2022/2023 

  1. Bejčková Anna 
  2. Bilená Natálie 
  3. Glac Matyáš 
  4. Halama Dominik 
  5. Kaluža Marek 
  6. Kulová Veronika 
  7. Michejdová Tatiána 
  8. Motyka Jakub 
  9. Niemiec Marek 
  10. Paszková Miriam 
  11. Pošvancová Barbora 
  12. Průchová Eliška 
  13. Puczok Vojtěch 
  14. Radová Liliana 
  15. Swaczynová Ema
  16. Vávra Marcel
  17. Walková Marie 

SKUPINA B 2022/2023 

  1. Filipčíková Annabel 
  2. Grzegorzová Amálie 
  3. Kasalová Alice 
  4. Kolarčík Antonín 
  5. Kovaříková Lea 
  6. Kowala Štěpán 
  7. Macurová Klára 
  8. Mynárzová Nela 
  9. Paszková Elen 
  10. Pitvorová Ema 
  11. Průchová Anna 
  12. Radová Ema 
  13. Šimaliak Adam 
  14. Škáchová Adéla  
  15. Zelinka Jan 

SKUPINA C 2022/2023 

  1. Bury Tomáš 
  2. Ďurovičová Ema 
  3. Kočiščák Patrik
  4. Lukšů Matouš 
  5. Niemiec Aneta 
  6. Pollák Dominik 
  7. Polláková Tereza 
  8. Poloková Magdaléna
  9. Rajcová Michaela 
  10. Rašková Liliana 
  11. Sklárčík Oliver 
  12. Stonawská Izabela 
  13. Tomeček Ondřej 
  14. Tomeček Vojtěch 
  15. Tomiczek Krysztof
  16. Vavříčková Nela
  17. Zajacová Amálka  

ZAČÁTEČNÍCI 1 2022/2023 
15-16 hod. 

  1. Bejček Petr 
  2. Dámek Eduard 
  3. Guznarová Sofie 
  4. Havránková Karolína 
  5. Kaspřáková Sofie 
  6. Körberová Kristina 
  7. Kutač Lukáš 
  8. Michalík Antonín 
  9. Minarik Vojtěch 
  10. Mucha František 
  11. Niemiec Mateusz 
  12. Nožka Daniel 
  13. Siostřonek Ondřej 
  14. Švrčina František 
  15. Trojek František 

ZAČÁTEČNÍCI 2 2022/2023 
16-17 hod.

  1. Bochenková Elen 
  2. Bruková Helena 
  3. Jendrysková Amálie 
  4. Kovalčík Václav 
  5. Kroščenová Cyntie 
  6. Kučera Matouš 
  7. Martynková Barbora 
  8. Maslowski Marek 
  9. Mecová Aneta 
  10. Mikula Martin
  11. Pailová Eliška 
  12. Piscová Leontýna 
  13. Swaczyna Max 
  14. Šlehofer Timotej 
  15. Švančarová Nela

KONDIČNÍ 2022/2023

  1. Cienciala Daniel 
  2. Cieslarová Eliška 
  3. Czyžová Kateřina 
  4. Fiedor Radek 
  5. Filipiak Alexander Viktor 
  6. Kladníček Tomáš 
  7. Klosko Rudolf
  8. Kotas Adam 
  9. Michník Tomáš 
  10. Molin Marek 
  11. Průcha Jan 
  12. Prunner Kristián 
  13. Sikora Ondřej 
  14. Šimaliak Jakub 
  15. Zajac Jonáš 
  16. Zelinka Jakub